.EML Nedir ?

EML Nedir:Outlook Express email kayıt dosyasıeml hakkında açıklama:

EML dosyaları Outlook Express veya benzer bir email programında kaydedilmiş dosyalardır.Bu dosyaları açmak için sağ tıklayarak Birlikte Aç seçeneğini kullanıun ve listeden Outlook Express´i seçin.Eğer bilgisayarınızda Outlook Express yoksa dosya uzantısını MHT olaark değiştirip internet explorer ile açmayı deneyebilirsiniz. çünkü bu iki dosya formatı benzer şekilde kaydedilmiştir.

File Extension of EML file and meanings in english.

Programlar: Outlook Express, internet explorer  EML Mesajları
  Eğer bu açıklama size yardımcı olmadıysa lütfen aşağıya eml uzantılı dosyayı nereden bulduğunuz konusunda kısa bir mesaj yazınız. Bu konuda çeşitli yabancı kaynaklardan arama yapıp eml ile ilgili size yardımcı olmaya çalışacağız. veya işinize yaradıysa onu da yazabilirsiniz ;) bizi mesajsız bırakmayın.

  {halat}

  eml

  by hikmet {ad} {avatar}

  Merhaba site yöneticileri benim sorunum birazdaha farklı ve konulu yardımcı olursanız sevinirim ben server 2000 kurdum fakat bir mesaj bölümü hazırladım ama bu mesaj bölümünü nereye ve nasıl kayıt edebilirim yardımcı olursanız sevinirim webde dolaşırken çook sık rasladığım sorunlardan biride bu saygılar.

  {imza}
  01-02-2009 17:17
   {halat}

   eml

   webmaster Aybars Avatar

   Eğer kurduğunuz server kendi bilgisayarınızdaysa :

   ASP dosyalarını buraya:
   C:Inetpubwwwroot atacaksınız.

   izlemek için de explorer açıp:
   http://localhost yazmanız yeterli.

   02-02-2009 08:28
    {halat}

    eml

    mirza {ad} {avatar}

    slm eml uzantısını htm yapmak nedir?eml ve htm yi bilmiyorumki uygulamayı yapayım! aydınlatırsanız sevinirm.teşekkürler

    {imza}
    04-05-2009 13:51
     {halat}

     eml hakkında

     melih {ad} {avatar}

     Merhaba, elimde birden fazla eml uzantılı dosya var. bunların içeriği ile ilgili bir arama yapmak istiyorum. windows un ara özelliği bunlarda çalışmıyor. farklı bir yolu var mı?

     {imza}
     29-12-2009 01:35
      {halat}

      eml

      ahas1@windowslive.com {ad} {avatar}

      Outlook Ekspress de sakladığım eski mail arşivimi win7 pro da live mail e import ettim. Güncel maillerimi mailleri açmadan önizleme penceresinde okuduğum halde eski import ettiğim mailleri önizleme penceresinde okuyamıyorum. Üzerine tıkladığımda maili gösteren bir pencere açılıyor bir dah tıkladığımda maili okuyabiliyorum. Ancak outlook da bu maillerin önizlemelerini görebiliyorum. Fakat mail trafiğinde outlook u kullanmak istemiyorum. Ör: Live mail de storege folder de saklanan eski bir mail önizleme penceresinde de şu şekilde görünüyor. 48172F8E-00000003.eml. Ancak bu mail outlook da aynı kodla göründüğü halde önizleme peneceresinde içeriği direkt okunuyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

      {imza}
      10-04-2011 12:55
       {halat}

       Mail

       yaman birecikli {ad} {avatar}

       Merhaba,laptop ta mevcut bazı maillerimi usb vasıtasıyla masa üstü bilgisayarına aktardım.Masa üstü bilgisayarda bu mailleri açamıyorum.Laptopta mic.outlook express 6 var.Masaüstü bilgisayarımdada office 2003 ün mic.outlook express i var.Ne yapmam lazım,iyi günler.

       {imza}
       10-08-2012 08:22
        {halat}

        eml

        Fatih {ad} {avatar}

        Çok teşekkürler.. Dosya adındaki EML kısmını silip MHT olarak değiştirince, Internet Explorer ile açma yöntemi işe yaradı.. Hayırlı çalışmalar...

        {imza}
        02-03-2013 08:20
         dosya uzantilari © 2008
         Dosyalarla başınız dertteyse, Hoşgeldiniz... ( web tasarım Necmi Demirkeser)