DOT Dosyası Nedir ?

Dosya Tanımı:Microsoft Word Template - şablon belgesiAçıklaması:

Microsoft Word zengin metin biçimlendirme programıdır.DOT dosyasında bulunana şablonlar internetten indirilebilir veya kullanıcı tarafından oluşturlabilir. şablonlar kullanılarak Word ile yazı yazarken herşeyi sıfırdna çizmek yerine bu şablonun içi doldurulup hızlı işlem yapılabilir.DOT ile DOC arasındaki fark: DOT dosyası içi boş bir şablondur, örnek dosyasıdır. DOC ise için dolu yazılı bir dökümandır.

Şablonu açmak için Dosya-Yeni komutunu verin ve sağ taraftan ŞABLON ismindeki seçeneklere bakın.microsoft sitesinden de yeni şablon indirilebilir.

File Extension of DOT file and meanings in english.

İlgili programlar: Ofis Word  DOT Mesajları
  Eğer bu açıklama size yardımcı olmadıysa lütfen aşağıya dot uzantılı dosyayı nereden bulduğunuz konusunda kısa bir mesaj yazınız. Bu konuda çeşitli yabancı kaynaklardan arama yapıp dot Açma ile ilgili size yardımcı olmaya çalışacağız. veya işinize yaradıysa onu da yazabilirsiniz ;) bizi mesajsız bırakmayın.

  dot

  elif kuzucu dosya

  dot uzantıları şablonları

  dosya uzantisi
  24-12-2008 00:55

   dot

   mmm dosya

   işin ras gitsin

   dosya uzantisi
   24-12-2008 00:55

    dot

    emrah dosya

    Dot uzantısı dosyası nereden buldunuz

    dosya uzantisi
    24-12-2008 00:55

     dot

     Kağan Ekrem Çalışal dosya

     Bilgisayarımda düzenleme yaparken .dot uzantılı bir dosya buldum ve anlam veremedim. Dosyanın özelliklerinde yazar bilgisi olarak "The MathWorks, Inc. (c)1994-1998" yer almakta. başlık bilgisi de "The MATLAB Notebook v1.5.2" şeklindedir. yardımcı olabilirseniz sevinirim.

     dosya uzantisi
     27-12-2008 17:56

      dot

      webmaster Aybars dosya uzantıları

      Kağan Ekrem Çalışal <
      Matlab : matematiksel hesaplama ve grafik çizimi gibi işler yapan bir programdır. Özellikle matematikçiler ve mühendisler kullanır. Elinizde o program yoksa bu dosyayı açamazsınız.

      28-12-2008 11:22

       dot

       berrak selim dosya

       dot uzantılı film dosyalarını telefonuma yüklemek istiyorum ama sadece mp4 uzantılıları açıyor ne yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim!

       dosya uzantisi
       26-07-2009 15:11
        dosya uzantilari © 2008
        Dosyalarla başınız dertteyse, Hoşgeldiniz... ( web tasarım Necmi Demirkeser)