ASI Dosyası Açma

Dosya Tanımı:Assembler include dosyasıASI Açıklaması:

Assembler programlama sistemi ile kod yazanlar tarafından kullanılan fonksiyon dosyalarıdır.Kod sayfasının en üstünde öncelikle include satırlarının tanımlanması gereklidir.

File Extension of ASI file and meanings in english.

ASI Açma Programları: Assembler
ASI Dosya Açma Linkleri:tr.wikipedia.org/wiki/Assembler  ASI Mesajları
  Eğer bu açıklama size yardımcı olmadıysa lütfen aşağıya asi uzantılı dosyayı nereden bulduğunuz konusunda kısa bir mesaj yazınız. Bu konuda çeşitli yabancı kaynaklardan arama yapıp asi dosyası açma ile ilgili size yardımcı olmaya çalışacağız. veya işinize yaradıysa onu da yazabilirsiniz ;) bizi mesajsız bırakmayın.

  asi

  Murat Oğuz dosya

  Merhaba. Ben bu asi dosyalarını hostumuzda iki siteninin içeriğinde buldum. Hack amaçlı kullanılabilir mi? Sizden cvp bekliyorum. Kolay gelsin.

  dosya uzantisi
  24-01-2009 00:52

   asi

   webmaster Aybars dosya uzantıları

   bu tip dosyaların dreamweaver ile ilgisi olabilir ama hack amaçlı kullanılacağını zannetmiyorum. Not defteri ile açıp içinden örnek bir iki satır gösterebilirseniz yardımcı olayım.

   24-01-2009 02:22

    asi

    ahmet dosya

    ben bu dosyayı gta ıv ın hataları dıye bı yerden buldum efc20fix.asi dosyanın ada ama ne ıse yaradıgını anlamadım sıtede de tam solememıs ne yapcagımızı bı yardımcı olursanız sevınırım

    dosya uzantisi
    02-05-2009 01:44

     asi

     Programcı Elif dosya uzantıları

     ahmet, büyük ihtimalle Assembler derleme kodlarıdır. ama o hali ile kullanman çok zor. site ingilizceyse link ver bir bakayım. Site Türkçeyse sen sor :)

     02-05-2009 14:18

      asi

      qqewqwe dosya

      kardes counter-strike 1.5 oynuorumda bu program uzerindne duwarları saydam yapabılırmyıım

      dosya uzantisi
      15-06-2009 14:16

       asi

       wdweqdqw dosya

       cs 1.5 oynuyorm bunu cs strıknede buldum bu nedır not defteri ile ac tım ama anlamadım yazılar ınqılzce desem deıl fransızca desem deıl cınce desem oda deıl bı acaıb seyler bu halflıfın ıcınde buldum ama ne olduqnu anlamadım yardımcı olursanız sewırnırım

       dosya uzantisi
       22-10-2012 19:02
        dosya uzantilari © 2008
        Dosyalarla başınız dertteyse, Hoşgeldiniz... ( web tasarım Necmi Demirkeser)