ASM Dosyası Açma

Dosya Tanımı:Assembly programlama kaynak kodu
asm dosya uzantı icon
ASM Açıklaması:

Düşük seviye programlama dilidir. Makine diline çevrilmesi ve uygulamaların çalışması diğer dillere göre daha hızlıdır.

ASM dosyası herhangi bir derleyici ile işlemden geçirilerek EXE dosyasına çevrilebilir. bunlardna bazıları : HLA, MASM, FASM, NASM, veya GAS derleyici olabilir.

Assembler (ASM) programı yazmak için Masm veya Nasm programlarını kullanabilirsiniz, aşağıdaki linkte ikisini tek bir zip içinde bulacaksınız:

File Extension of ASM file and meanings in english.

ASM Açma Programları: NASM, TASM, MASM
ASM Dosya Açma Linkleri:  ASM Mesajları
  Eğer bu açıklama size yardımcı olmadıysa lütfen aşağıya asm uzantılı dosyayı nereden bulduğunuz konusunda kısa bir mesaj yazınız. Bu konuda çeşitli yabancı kaynaklardan arama yapıp asm dosyası açma ile ilgili size yardımcı olmaya çalışacağız. veya işinize yaradıysa onu da yazabilirsiniz ;) bizi mesajsız bırakmayın.

  asm

  gülden dosya

  assemblyde yazılmıs tel rehberıne ihtıyacım war..dosyalama konusu hakkında bı fıkrım yoktu ancak mars dıe bı programla olabılıceını söledıler..bu konuda yardımcı olursanız sewınırm

  dosya uzantisi
  08-06-2009 12:36

   asm

   İSMAİL GÖKÇE dosya

   KOLAY GELSİN.BEN PIC PROJE SİTESİNDE MESAFE ÖLÇÜCÜ DEVRE BULDUM FAKAT KODLAR TASM İÇİN OLŞTURULMUŞ YAPAMADIM ÇÜNKİ BİLMİYORUM.ASM KOLAR ZATEN VAR SİEDE BANA TASM DE NASIL OLUŞTURULUYO YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.HEX KODU LAZIM MEVCUT KODLARIN.HAYIRLI ÇALIŞMALAR. mail:ismail04530@duzce.edu.tr

   dosya uzantisi
   07-11-2011 18:32
    dosya uzantilari © 2008
    Dosyalarla başınız dertteyse, Hoşgeldiniz... ( web tasarım Necmi Demirkeser)