EML dosyası açma

Dosya Tanımı:Outlook Express email kayıt dosyasıEML Açıklaması: EML dosyaları Outlook Express veya benzer bir email programında kaydedilmiş dosyalardır.Bu dosyaları açmak için sağ tıklayarak Birlikte Aç seçeneğini kullanıun ve listeden Outlook Express´i seçin.Eğer bilgisayarınızda Outlook Express yoksa dosya uzantısını MHT olaark değiştirip internet explorer ile açmayı deneyebilirsiniz. çünkü bu iki dosya formatı benzer şekilde kaydedilmiştir.

File Extension of EML file and meanings in english.

EML açma Programları:Outlook Express, internet explorerGame go : Hatball - Pourquoi la pièce d`or est-elle utilisée ?
EML Dosya açma Linkleri:www.mozilla.com/firefox/  EML Mesajları
  Eğer bu açıklama size yardımcı olmaduysa lütfen aşağıya eml uzantılı dosyayı nereden bulduğunuz konusunda bir mesaj yazınız. Bu konuda çeşitli yabancı kaynaklardan arama yapıp eml dosyası açma ile ilgili size yardımcı olmaya çalışacağız veya işinize yaradıysa onu da yazabilirsiniz ;) bizi mesajsız bırakmayın.

  eml

  by hikmet dosya

  Merhaba site yöneticileri benim sorunum birazdaha farklı ve konulu yardımcı olursanız sevinirim ben server 2000 kurdum fakat bir mesaj bölümü hazırladım ama bu mesaj bölümünü nereye ve nasıl kayıt edebilirim yardımcı olursanız sevinirim webde dolaşırken çook sık rasladığım sorunlardan biride bu saygılar.

  dosya uzantisi
  01-02-2009 17:17

   eml

   webmaster Aybars dosya uzantısı

   Eğer kurduğunuz server kendi bilgisayarınızdaysa :

   ASP dosyalarını buraya:
   C:Inetpubwwwroot atacaksınız.

   izlemek için de explorer açıp:
   http://localhost yazmanız yeterli.

   02-02-2009 08:28

    eml

    mirza dosya

    slm eml uzantısını htm yapmak nedir?eml ve htm yi bilmiyorumki uygulamayı yapayım! aydınlatırsanız sevinirm.teşekkürler

    dosya uzantisi
    04-05-2009 13:51

     eml hakkında

     melih dosya

     Merhaba, elimde birden fazla eml uzantılı dosya var. bunların içeriği ile ilgili bir arama yapmak istiyorum. windows un ara özelliği bunlarda çalışmıyor. farklı bir yolu var mı?

     dosya uzantisi
     29-12-2009 01:35

      eml

      ahas1@windowslive.com dosya

      Outlook Ekspress de sakladığım eski mail arşivimi win7 pro da live mail e import ettim. Güncel maillerimi mailleri açmadan önizleme penceresinde okuduğum halde eski import ettiğim mailleri önizleme penceresinde okuyamıyorum. Üzerine tıkladığımda maili gösteren bir pencere açılıyor bir dah tıkladığımda maili okuyabiliyorum. Ancak outlook da bu maillerin önizlemelerini görebiliyorum. Fakat mail trafiğinde outlook u kullanmak istemiyorum. Ör: Live mail de storege folder de saklanan eski bir mail önizleme penceresinde de şu şekilde görünüyor. 48172F8E-00000003.eml. Ancak bu mail outlook da aynı kodla göründüğü halde önizleme peneceresinde içeriği direkt okunuyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

      dosya uzantisi
      10-04-2011 12:55

       Mail

       yaman birecikli dosya

       Merhaba,laptop ta mevcut bazı maillerimi usb vasıtasıyla masa üstü bilgisayarına aktardım.Masa üstü bilgisayarda bu mailleri açamıyorum.Laptopta mic.outlook express 6 var.Masaüstü bilgisayarımdada office 2003 ün mic.outlook express i var.Ne yapmam lazım,iyi günler.

       dosya uzantisi
       10-08-2012 08:22

        eml

        Fatih dosya

        Çok teşekkürler.. Dosya adındaki EML kısmını silip MHT olarak değiştirince, Internet Explorer ile açma yöntemi işe yaradı.. Hayırlı çalışmalar...

        dosya uzantisi
        02-03-2013 08:20

         eml <-- Onay bekliyor

         halil dosya

         EML NEDİR bilen varsa yardımcı olsun teşekkür ederim 0545 380 36 16

         dosya uzantisi
         31-05-2014 15:10
          dosya uzantisı © 2008
          Dosya Uzantısı, Hoşgeldiniz...