Sitemiz ile ilgili istekler ve sorunlar

Kategori : Genel Konular

Merhaba arkadaşlar,

İstedim ki bu bölümde Dosyauzantısı.com sitesi ve forumu ile ilgili görüşlerinizi, geliştirilmesini istediğiniz bölümleri, eksikleri ve karşılaştığınız sorunları takip edelim. Böylece geliştirme bölümündeki kişiler de çoğunluğun ne istediğini bilirler. Sitenin veya forumun eksikleri veya sorunları varsa onları giderme konusunda neler yapılacağına daha rahat karar verirler.

Mesela benim dikkatimi çeken nokta haberdar edilme ayarlarının sitede olmayışı gerçekten kötü çünkü bazı üyeler takip etmek istedikleri konuya cevap geldiğinde mailine haber gelmesini isteyebilir. bu özellik kişinin kendi açtığı konuda mevcut ama cevap verdiği konuda malesef böyle bir özellik bulunmamakta.

 

aslanpayi 01-01-2010 11:28

  var

  webmaster Aybars dosya uzantısı

  Anladım. onu yapmamız mümkün ama mesaj takibinden önce birilerinin mesaj yazması gerekiyor.

  online 120 kiş ivar ama insanlar merak ettikleri konuyu öğrendikten sonra bir selam bile vermeden hemen kaçıyorlar.

  01-01-2010 12:42

   teşekkür

   webmaster Aybars dosya uzantısı

   Bu arada ASlan kardeş sanırım sitede en aktif olan üyelerden birisin. gördüğüm kadarıyla herkese cevap yazmaya çalışıyorsun. herkes adına teşekkür ederim. smiley

   01-01-2010 12:45

    aslanpayi AsLaN

    Yazan:webmaster

     

    Bu arada ASlan kardeş sanırım sitede en aktif olan üyelerden birisin. gördüğüm kadarıyla herkese cevap yazmaya çalışıyorsun. herkes adına teşekkür ederim. smiley

     

    Doğru söylüyorsun bi yerde, mümkün olduğunca yardımcı olmaya çalışıyorum. Tabi bilmediğim birçok konuda da sizlerin epey yardımı oldu gerçekten. Milyonlarca site içinde en faydalı sitelerden biri bu site. Ama yeni yüzüne daha alışmaları sürer biraz diye düşünüyorum. Üyeler kendilerini geliştirdikçe zamanla kendilerinden de birşeyler katmaya başlarlar. Bir çok aramamamda dikkat ediyorum ilk sayfada çıkıyorsunuz. Bu önemli birşe ki birçok aramada ilk sayfada çıkan sitelerin hali de ortada reklamlardan siteye girilmiyor neredeyse. bu da bu sitenin artısı diye düşünüyorum. İlerde elbet reklam olsa bile inanıyorum ki abartıya kaçılmayacaktır.

    Ziyaretçilerin olduğu bloğun altına mesaj ve konu sayıları ile ilgili bir istatistik olsa da fena olmaz.

    01-01-2010 14:11

     mümkün

     webmaster Aybars dosya uzantısı

     Aslan < web sayfası yapımı üzerine çalıştığım için sistem geliştirmede sıkıntım yok. (php dersleri sitem)

     yeni arayüz daha geniş oldu ama sanırım insanlara itici geldi. önceki arayüzde günde ortalama 10 mesaj yazılıyordu. bunda ise günde 5 mesaja düştü.

     01-01-2010 16:13

      pes 6

      bodylove emre uysal

      pes 6 oyun u indirdim açamadım yardımcı olun lütfen

      22-03-2010 08:40
       dosya uzantisı © 2008
       Dosya Uzantısı, Hoşgeldiniz...