.ICON Uzantılı dosya Nedir ? .ICON File extension.

ICON Dosya Tam Adı::icon fileICON Dosya Açıklaması:

ICON dosyası küçük boyutlu resimlerdir. genellikler 32x32 pixel gibi küçük boyutlarda üretilir. Icon yapmak için www.microangelo.us programını kullanabilirsiniz.

icon genellikler windows gibi işletim sistemlerinde tanımlayıcı veya favicon gibi internet ortamında site resimleri olarak kullanılır.

File Extension of ICON file and meanings in english.

Gerekli Programlar: icon maker,microangelo
ICON Program Linkleri:  ICON Mesajları
  Eğer bu açıklama size yardımcı olmadıysa lütfen aşağıya icon uzantılı dosyayı nereden bulduğunuz konusunda kısa bir mesaj yazınız. Bu konuda çeşitli yabancı kaynaklardan arama yapıp icon uzantılı dosya ile ilgili size yardımcı olmaya çalışacağız. veya işinize yaradıysa onu da yazabilirsiniz ;) bizi mesajsız bırakmayın.

  icon

  FİKARA dosya

  BENİM MERAK ETTİĞİM NEDEN BAZI İKONLAR SEÇİLDİKTEN SONRA KÜÇÜK BOYUTLARDA GÖRÜNÜYOR HEPSİ 128X128 OLAN İKONLARIN BOYUTLARI NEDEN FARKLI GÖRÜNÜYOR BÜYÜK BOYUTLARDA GÖRÜNMELERİ İÇİN NE YAPILABİLİR PNG OLARAK KALİTELİ VE GÜZEL GÖRÜNEN BİR RESİM NEDEN İCO OLUNCA KÖTÜ GÖRÜNÜYOR BİLGİSİ OLAN VARSA LÜTFEN CEVAPLASIN

  dosya uzantisi
  01-12-2012 06:45

   icon

   mehmet ali dosya

   icon nasıl yapılır

   dosya uzantisi
   08-12-2012 06:08

    icon

    eme dosya

    kaliteli ikon yapmak için yeni sistem ikon yapma programı kullanmalısın 2009 sonrası ve 256x256 değerde bir resim seçip yapabilirsin.

    dosya uzantisi
    10-06-2013 12:25
     dosya uzantilari © 2008
     Dosyalarla başınız dertteyse, Hoşgeldiniz... ( web tasarım Necmi Demirkeser)