MPEG2 dosyası Nedir ?

Dosya Tanımı:Mpeg Video dosyasıAçıklaması: Eski tip Sıkıştırılmış video dosyalarıdır.Divx ve Xvid gibi film formatlarının çıkması ile bu dosya türü kullanımı azalmıştır.Bu video dosyasını açmak için Güncel herhangi bir Video oynatıcı kullanabilirsiniz.

File Extension of MPEG2 file and meanings in english.

ilgili programlar:VideolanGame go : Dishwashing Game(Jeu de vaisselle)
Program Linkleri:www.videolan.org  MPEG2 Mesajları
  Eğer bu açıklama size yardımcı olmaduysa lütfen aşağıya mpeg2 uzantılı dosyayı nereden bulduğunuz konusunda bir mesaj yazınız. Bu konuda çeşitli yabancı kaynaklardan arama yapıp mpeg2 açma ile ilgili size yardımcı olmaya çalışacağız veya işinize yaradıysa onu da yazabilirsiniz ;) bizi mesajsız bırakmayın.

  mpeg2

  Osman dosya

  bizleri aydınlattığınız için çok teşekkür ederim....benim sorum yok sadece teşekkür ediyorum.....

  dosya uzantisi
  15-03-2009 04:16

   mpeg2

   tayfun yaman dosya

   merhabalar ufak bir sorum var video kamera almayı planliyorum fakat mpeg2 kayıt yaptığı için şüphelerim var mpeg2 nasil bir formattir en azindan avi ye nazaran nasildir? ve adobe premiere de işleye bilirmiyim? şimdiden teşekkürler..

   dosya uzantisi
   31-10-2009 03:19

    mpeg2

    ayşe dosya

    merhabalar divx kullanıyorum ayrıca mpeg2ye gerek var mı,bu programı silsem sorun olur mu

    dosya uzantisi
    24-03-2012 12:12

     mpeg2

     ssssss dosya

     Selam iyi gunler. Bir lcd tv aldim. Usb girisi olani tercih ettim ki harici bellek ile film izleyebileyim. Saticiya da bu hususta soru sorup olumlu cevap almama ragmen bu gun evime gelen tv bellegimdeki filmleri acmiyor. Kilavuzunda sadece mpeg2 uzantisini görüntüledigi yaziyor. Simdi benim bu tvde film segredebilmek icin tum filmlerimi convert etmem mi gerekiyor?

     dosya uzantisi
     18-05-2013 13:22
      dosya uzantisı © 2008
      Dosya Uzantısı, Hoşgeldiniz...