.TRACK Dosya Uzantısı Nedir, track Nasıl açılır ? . track file extension

TRACK Uzun Tam Adı:CD Müzik dosyasıTRACK Dosya Açıklaması:

CD üzerindeki müzik dosyaları Track şeklinde bulunur. Bu dosyalar direkt olarak bilgisayarda kullanmaya uygun değildir. MP3 yada benzer bir formata çevrilmesi gerekir.

Nero 7 ve sonraki versiyonlarda Mp3 dönüştürücü araçlar vardır. Mp3 dosyalarını track yapmak için Nero ile Ses CD´si oluşturmanız yeterlidir. Mp3 leri soldaki pencereye sürükleyip yazdırın. hepsi bu.Track >> Mp3 çeviren programlar

CDex

Free CD to MP3 Converter

Easy CD-DA Extractor

Media player

jet audioMp3 >> Track

Güncel tüm müzik düzenleme programları Mp3 dosyasını açarak WAV olarak kaydedebilir. Ayrıca CD üzerine mp3 dosyaları tüm CD yazma programları ile Track olarak yazılabilir.

Nero CD-DVD editor Programı indir

File Extension of TRACK file and meanings in english.

TRACK Açabilen Programlar:Nero, Jet AudioGame go : Hatball - Where to use gold coin
TRACK için gerekli Linkler:www.nero.com www.jetaudio.com  TRACK Mesajları
  Eğer bu açıklama size yardımcı olmaduysa lütfen aşağıya track uzantılı dosyayı nereden bulduğunuz konusunda bir mesaj yazınız. Bu konuda çeşitli yabancı kaynaklardan arama yapıp track dosya uzantısı ile ilgili size yardımcı olmaya çalışacağız veya işinize yaradıysa onu da yazabilirsiniz ;) bizi mesajsız bırakmayın.

  track hakkında

  mesut dosya

  mp3 lerimi arabada dinlemek için track yapmak istiyorum.arabada mp3 çalarımda var ama track ta daha kaliteli ses alacağımı umuyorum track diye bi secenek yok kullandığım programda wav olarak çevirsem olurmu acaba yani wav la track aynımı oluyo??

  dosya uzantisi
  27-07-2010 18:12
   dosya uzantisı © 2008
   Dosya Uzantısı, Hoşgeldiniz...